Wolontariusze fundacji

Nasi wolontariusze są różni, mają różne zainteresowania i umiejętności. Są w różnym wieku. Łączy ich pasja działania, tworzenia i doświadczania. Wykonują różnorodne czynności – od tych typowo organizacyjnych zaczynając po samodzielne realizowanie wybranych projektów.

Przemek Oleksyn wspiera nas swoimi zdolnościami aktorskimi, graficznymi, wizjami artystycznymi, itd.

Szczegóły współpracy oraz więcej o Przemku – tutaj

Natalia Babachanian jest z nami od 2008 roku. Działa nie tylko przy Festiwalu Camera Obscura, ale również w Atelier Filmowym prowadzonym przez Remigiusza Zawadzkiego. W efekcie tej współpracy w kwietniu mogliśmy zaprezentować warsztatowy reportaż „Połączyła nas Bydgoszcz” poświęcony Sebastianowi Malinowskiemu.

Więcej o Natalii – tutaj

Dominika Luks współpracę z naszą Fundacją zaczęła od Letniej Szkoły Filmu i Reportażu 2010. Mając na uwadze doświadczenie Niki postanowiliśmy powierzyć jej koordynację działań Biura Prasowego Camera Obscura 2010.

Więcej o Dominice – tutaj

Aleksandra Kamińska jest z nami od 6. Festiwalu Camera Obscura, potem wygrała konkurs na treatment w ramach Letniej Szkoły Filmu i Reportażu, została panią reżyser etiudy „Efekt Domina”. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu zajmuje się koordynacją prac wolontariuszy w ramach Centrum Festiwalowego.

Więcej o Oli – tutaj

Biuro Fundacji i Festiwalu

Galeria Miejska bwa
ul. Gdańska 20, 85-006 Bydgoszcz
e-mail: camera.obscura.festival@gmail.com